krzywe łapki...

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Peti

31 sierpnia 2007, 10:36

Witam, moja Sujnia Rasy Petit Basset Griffon Vendeen ma wykrzywione na zewnątrz przednie łapki...
Lekarz powiedział, że nic się nie da zrobić, nalerzy tylko podawać więcej witamin... Mój znajomy poradził podawać tran??? Co mogę zrobić, czego unikać, czyn mogę dawać tran i w jakich ilościach (waga suni: 10,5 kg)???

Proszę o wszelkie rady i pozdrawiam,
Ania:)
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

31 sierpnia 2007, 19:42

podstawa aby psa obejrzał porządnie psi ortopeda. Równie dobrze można poradzić Ci aby smarować je jakąś maścią. Podstawa to ustalić co się dzieje.
goskaaa
Posty: 1088
Rejestracja: 03 sierpnia 2007, 09:02

31 sierpnia 2007, 21:15

Peti pisze:Witam, moja Sujnia Rasy Petit Basset Griffon Vendeen ma wykrzywione na zewnątrz przednie łapki...
Lekarz powiedział, że nic się nie da zrobić, nalerzy tylko podawać więcej witamin... Mój znajomy poradził podawać tran??? Co mogę zrobić, czego unikać, czyn mogę dawać tran i w jakich ilościach (waga suni: 10,5 kg)???

Proszę o wszelkie rady i pozdrawiam,
Ania:)
Oprócz tego ze popieram zdanie dr Jarka, to tak od siebie dodam ze wstrzymaj się z podawaniem tranu do własciwej diagnozy, bo jezeli to np krzywica to tran moze tez zaszkodzic. Moze suka ma poprostu tzw francuza czyli rozstawienie łap na zewnatrz... moze wstaw jakies zdjęcie....
Petit

01 września 2007, 20:04

A gdzie można szukać takiego PSIEGO ortopedy??? BoJeśli tylko w Warszawie, jak to zwykle bywa to chyba nie będę w stanie się z nim spotkać... mieszkam na Pomorzu, ale jeśli bedzie trzeba pojadę do Wawy..... możliwe, że rzeczywiście, ma tzw. frazcuza, bo to w końcu basset, i może zostało jej coś z hounda ( u nich takie łapki nie są wadą )...
Dziękuję za odpowiedzi i proszę o jakieś namiary na ortopedów...
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

01 września 2007, 21:47

dopóki nie podasz maila lub priwa i miejsca zamieszkania nie oczekuj na pomoc. Piszasz bardzo ogólnikowo, pomorze to tak jak ja napisałbym mieszkam w górach. Górale pozdrawiają nadmorskich uczestników forum. Fajnie wam morze, zachody, ale w zimie u nas lepiej. Podaj szczegóły postaramy się pomóc.
Anex
Posty: 1
Rejestracja: 02 grudnia 2006, 16:53
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

02 września 2007, 13:26

Nie mamy fajnie...12 km do morza a jeszcze nie byłam, bo jedzie się 3 godz.
zresztą...
No więc, ma już pan moje dane, czekam na pomoc.
JinnyAl

30 września 2007, 22:14

Przeczytaj topis "krzywa nóżka", bo jest chyba o tym samym
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość