leczenie metodami niekonwecjonalnymi

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Grażka

01 grudnia 2006, 22:44

czy ktoś korzystał z zabiegów akupunktury(dla psa oczywiście)?wzmacnianie aury poprzez terapie prądem.Nie pamietam jak to było nazwane.Podobne zabiegi wykonuje sie na ludziach.No i oczywiście homeopatia.Jednym słowem medycyna chinska.Mój pies labrador tak własnie jest teraz leczony.Hmm, na razie widze ,że moja sunia wierzy w tę terapie.Jej stan sie polepsza.Czy to jest możliwe?
Gość

02 grudnia 2006, 00:40

witaj
mój pies a w zasadzie suka ma problemy z kręgosłupem, hmm dosyc spore , cały czas korzystamy z preparatów homeopatycznych. w sumie nie wiem czy pomagaja , bo tez nie wiem czy bez nich nie było by gorzej ;-)
Wiem napewno ze akupunktura przez jakiś czas dała bardzo dobry efekt, pies z dnia na dzień chodził o własnych siłach , niestey poprawa nie trwała długo (około miesiąca )
Mysle ze takich sposobów leczenia psa , bądz wspomagania warto próbowac, napewno nie zaszkodzą, jeśli są pod kontrolą lekarza oczywiście. Ja na szczęście trafiłam do weterynarza który mam w tego radzaju leczenia doświadczenie.
Pozdrawiam
Ula
Bronia

04 grudnia 2006, 19:49

Witajcie
Ula-jakie preparaty dajesz suni na kręgosłup, czy chodzi o problemy związane z wiekiem?
Ja swojej 16-letniej suni też podaję homeo-to leki geriatryczne.Bierze je od kilku miesięcy i jej stan radykalnie się poprawił. Ale ma juz kłopoty z dłuższymi spacerami, dlatego myślę o wspomaganiu kręgosłupa.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alto
Posty: 146
Rejestracja: 19 sierpnia 2009, 22:34

09 września 2010, 11:23

Bardzo mnie interesuje kwestia wykorzystywania homeopatii w leczeniu psów, wiem że są na forum osoby ją stosujące. Czy możecie mi polecić jakieś książki, stronki bym mogła bardziej zgłębić temat ;-)
Awatar użytkownika
jolantat
Posty: 132
Rejestracja: 03 lipca 2008, 11:31
Lokalizacja: Będzin

09 września 2010, 21:35

Ja posiadam książkę '' Zdrowy pies dzięki homeopatii " autor Hans Gunter Wolff, bardzo sobie ta książkę cenię i polecam. :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość