czy to rak ?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

diaa
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

16 lipca 2010, 20:07

Witam .
Mam psiaka kundelka , który ma 12 lat . Od zawsze był energiczny,skaczący i wesoły , choć wiadomo,że przez te upały też wiele siły nie ma zresztą jak każdy . Przejdę do rzeczy . Zauważyłam u mojego pupila guzka na dolnej wardze przy zebach ... Jest barwy jasnorozowej, kiedy naciskam psa nie boli . Martwi mnie jednak to owe " coś" . Narazie nie stać mnie na weterynarza, ponieważ utrzymuję się sama i wszystke oszczędności wydałam, dlatego pytam tutaj. Chciałabym wiedzieć czy to coś bardzo poważnego czy może jednak nie . Spokoju mi to nie daje :( Wiem,że go to nie boli i nie cierpi, bo jakoś nie zwraca na to uwagi,ale widzę,że przez to "coś" między ząbkami zrobiły się malutkie przerwy i nie wiem czy to jeszcze urośnie , czy to rak ... Nie wiem ... :( Bardzo proszę o poradę :(

Pozdrawiam .

chciałam wstawić zdjęcie ,ale nie wiem jak :P

Pomozcie ! :([/img]
pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

17 lipca 2010, 08:25

Może to być nadziąślak - jeżeli to guz to powinnaś go usunąć, im szybciej tym taniej i łatwiej.
Ale sytuację no i tak musi ocenić weterynarz.
Gość

17 lipca 2010, 23:11

a co to jest ten nadziaslak ?

Dzisiaj wlasnie jak spojrzalam na tego a la "guzka" zrobil sie jakby jasniejszy .... No nic od razu po wyplacie lece do weterynarza w takim ukladzie i dzieki bardzo :)
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 lipca 2010, 13:40

zrób zdjęcie komórką i prześlij np. na maila.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość