Bezpłodność

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

dzety
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2017, 16:01

16 marca 2017, 20:30

Może to nie choroba tylko przypadłość, a może jest coś na rzeczy tylko nie potrafię znaleźć.
Mam hodowlę 12 dziewcząt 2 chłopców. Dziewczynki w różnym wieku z różnych hodowli . Problem w tym że od roku żadna nie zaszła w ciążę - kryte różnymi repami. Badania krwi i moczu ok, usg ok. Wcześniej dom był pełen maluchów. Co się stało?
mar.gajko
Posty: 116
Rejestracja: 09 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja: Kraków

16 marca 2017, 21:00

dzety pisze:Może to nie choroba tylko przypadłość, a może jest coś na rzeczy tylko nie potrafię znaleźć.
Mam hodowlę 12 dziewcząt 2 chłopców. Dziewczynki w różnym wieku z różnych hodowli . Problem w tym że od roku żadna nie zaszła w ciążę - kryte różnymi repami. Badania krwi i moczu ok, usg ok. Wcześniej dom był pełen maluchów. Co się stało?
Interwencja Boża. Żaby schroniska nie były przepełnione. I niech trwa.
dzety
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2017, 16:01

16 marca 2017, 21:30

Nie wiesz kim jestem i co dzieje się z moimi szczeniętami więc twój hejt świadczy tylko o tobie. Na ulicy zapewne rzucasz kamieniami w czarnoskórych.
Retriver
Posty: 1130
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 08:43

17 marca 2017, 06:18

Czy hodowla jest zarejestrowana w ZKwP :?:
12 suk to duża odpowiedzialność oraz duża kasa na utrzymanie, opiekę weterynaryjną i pielęgnację, czy to psy różnych ras.
mar.gajko
Posty: 116
Rejestracja: 09 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja: Kraków

19 marca 2017, 22:29

dzety pisze:Nie wiesz kim jestem i co dzieje się z moimi szczeniętami więc twój hejt świadczy tylko o tobie. Na ulicy zapewne rzucasz kamieniami w czarnoskórych.
Nie. W czarnoskórych nie. W rozmnażaczy psów i kotów rzucam. Cegłówkami. Co mi w ręce podejdzie.
akar
Posty: 149
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 18:43

20 marca 2017, 08:35

dzety pisze:Nie wiesz kim jestem i co dzieje się z moimi szczeniętami więc twój hejt świadczy tylko o tobie. Na ulicy zapewne rzucasz kamieniami w czarnoskórych.

A co z matkami szczeniąt? Jakie mają życie,kiedy zarabia się na ich tyłkach? Są maszynkami pieniędzy, a patrząc na liczbę piesków w schroniskach każde rozmnażanie dla kasy budzi we mnie wstręt. Mam podobne zdanie co Margajko.
dzety
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2017, 16:01

25 marca 2017, 20:31

Owszem schroniska są przepełnione kundelkami nie obrażając kundelków, rasowych czy też w typie rasy tam nie znajdziecie. Jeśli taki piesek trafi do schroniska, będąc jeszcze na kwarantannie, już jest zarezerwowany do adopcji poprzedzonej przeważnie licytacją. Nie widzę związku pseudo hodowli a kundelkami w schroniskach, pseudo hodowle hodują psy w typie danej rasy, a onki rozmnażają bezmyślni właściciele kundelków. Rasa którą hoduję nie jest popularna i nie na topie, więc pseudo hodowcy mi nie zagrażają. Rzucają w nich cegłówkami tylko ci, którym psują rynek. Wiadomo ten co chce mieć psa danej rasy kupi taniej od pseudo bo nie zależy mu na metryce, a hodowca pełną gębą traci klienta i trzyma czasem szczeniaka kilka miesięcy. I nie piszcie o złych warunkach i tym podobnych teterete bo czarne owce trafiają się wszędzie w zkwp także. Byłam na interwencji i widziałam na własne oczodoły makabrę hodowli Jarosława R. zarejestrowaną w podlaskim oddziale polskiego związku kynologicznego.
Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora bo parę dni później byłam w pseudo i mi szczęka opadła – sterylnie, pachnąco, podgrzewane podłogi legowiska super i wet i gromer na miejscu. Wstyd mi było strasznie – lekcja na całe życie.

Zadałam tu pytanie bo czasem czyjaś rada może pomóc - ukierunkować, jeśli kilku wet rozkłada ręce, ale zawiodłam się i nie użyję brzydkich słów by opisać hejterów,- rada leczcie się.
mar.gajko
Posty: 116
Rejestracja: 09 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja: Kraków

26 marca 2017, 16:25

Myślisz portfelem. Wyłącznie. Jak nie widzisz związku pseudo z ilością psów w schroniskach, to masz bielmo na oczach. A szmal, szmal to cel twojego istnienia.
Pewnie ci było wstyd w tej pseudo (jeżeli to w ogóle prawda, a nie jakaś mitomańska imaginacja), bo ciebie jest taki syf???
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość