Jak poprawić jakość nowotworowego dożywiania

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

rudziaFFka
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2016, 12:24

26 października 2016, 12:39

Wilczyca po usunięciu śledziony - nowotwór w bardzo wczesnym stadium, bez przerzutów oraz trzy lata po usunięciu guza z ucha (histopatologia): czerniak złośliwy. Guzy rozsiewają się (ale rosną do wielkich rozmiarów, pojawia się coś jakby kaszak i potem już rośnie pomalutku, duże mają ok 3-4 cm średnicy, są coraz twardsze)
w ostatnim tygodniu pojawiły się poza grzbietem i łapami także na klatce piersiowej (guz o wiele mniej zwarty, od razu kilkucentymetrowy). sunia 13 lat, coraz szybciej się męczy, ale jest żywotna. JAK poprawić jakość dożycia z tym cholerstwem?
podkreślam jeszcze, że trzy lata temu wet powiedział: pies do uśpienia... od tego czasu było ok, ale doszły sprawy wiekowe i jedno z drugim coraz wyraźniej doskwiera
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

28 października 2016, 10:07

wprowadzić neleży leki poprawiające samopoczucie, wyregulować niedomogi narządowe związane z wiekiem.
anja1
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2012, 17:40

14 listopada 2016, 14:20

Jak usunięto mojej suni guza umiejscowionego na sutku - też wczesne stadium, to dostałam od weterynarza NTS Immunactiv i Capsomasol. Myślę, że warto wprowadzić oba preparaty. No i odżywianie jest bardzo ważne - najlepiej naturalnie a nie suchymi chrupkami. Przetworzone jedzenie tylko przyspiesza rozwój raka. Można się skonsultować z psim dietetykiem, który ułoży odpowiednią dietę dla pieska.
krann55g
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2016, 11:40

14 listopada 2016, 16:07

Dokładnie, suche chrupki tutaj mogą tylko zaszkodzić.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość