Dolfos ARTHRO HA na stawy ,sprawdzony skład i działanie!

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

18 listopada 2010, 08:41

:)
Pozdrawiam
psimaniak
Posty: 7
Rejestracja: 17 listopada 2010, 16:05

18 listopada 2010, 12:06

No coz jak ktos ma inne zdanie to od razu musi byc konkurencja? Smieszne. Moglabym to samo powiedziec o tobie. Takie oburzenie.... . Ale nie oto mi chodzi aby kogos nawracac czy zmieniac jego decyzje. Poprostu polecam to co wg mnie jest dobre. Skoro ktos pyta o rade to chyba po to istnieje to forum.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

18 listopada 2010, 21:49

Nie chodzi o inne zdanie,tylko o formę Twojego 1 postu totalnej nagonki na bardzo skuteczny preparat Dolfosu.
Cyt : "Moglabym to samo powiedziec o tobie"
O mnie możesz jedynie powiedzieć to ,że od 3,5 roku bezinteresownie pomagam ludziom na tym forum.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2010, 07:52 przez Robert A., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

18 listopada 2010, 23:20

Czy na każdym nowym forum 1 Twój wpis to od razu atak :?:
psimaniak
Posty: 7
Rejestracja: 17 listopada 2010, 16:05

19 listopada 2010, 09:21

Moze sie poprostu zle zrozumielismy. Gratuluje stazu na forum, ale czy to oznacza ze twoja wiedza i opinia jest lepsza od mojej bo to moj pierwszy post? Nie ma sensu tego roztrzasac bo chyba nie o tym jest watek.
Pozdrawiam :)
psimaniak
Posty: 7
Rejestracja: 17 listopada 2010, 16:05

19 listopada 2010, 09:57

Aha odnosnie moich dyrdymalow:) Polecam "Choroba Zwyrodnieniowa Stawów - postepowanie terapeutyczne" prof. dr hab. med. Jacek Pazdur, kierownik Kliniki Chorób Reumatycznych Instytutu Reumatologicznego w Warszawie

"Do objawowych leków dlugodzialajacych, zaliczono: siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, niezmydlajace siê skladniki olejów pochodzace z owoców awokado i soi w polaczeniu z witamina E okreslone nazwa piaskledina, wyciagi imbiru, kwas hialuronowy i diacereinê... Leki te wlaczono do grupy dzialajacych objawowo,poniewaz liczne badania kliniczne
prowadzone takze metoda próby kontrolowanej placebo [23, 24] udowodnily, ze stosowane przewlekle zmniejszaja ból w objêtych procesem zwyrodnieniowym stawach oraz umozliwiaja zwiêkszenie zakresu ruchów w tych stawach. Stwierdzono, ze ekstrakty z owoców awokado i soi maja aktywnosc inhibitora IL-1β w hodowlach chondrocytów. Efektem tego dzia-
lania jest spadek produkcji metaloproteinaz oraz IL-6 i IL-8 przez te komórki [19]. Wykazano ponadto, ze ekstrakty te zwiêkszaja ekspresjê genów kodujacych transformujacy czynnik wzrostu (TGFβ), którego aktywnosc biologiczna jest przeciwstawna w stosunku do IL-1 [26] i zmniejszaja produkcjê prostaglandyny E2 [27].... Wyciagi z owoców awokado
przygotowane w kapsulkach zawierajacych 300 mg czynnego produktu, w próbach klinicznych byly podawane codziennie w sposób ciagly bez powaznych objawów dzialania niepozadanego do 6 mies. Korzystny efekt leczenia pojawial siê jednak juz po 2 mies.,a utrzymywal siê do 2 mies. od zaprzestania leczenia [19]. Nalezy wiêc zalecac leczenie przerywane (1 kaps./dziennie) z przerwami trwajacymi nie dluzej niz 2 mies."
Moze on bedzie autorytetem :)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 10:19

Siedzę w tym temacie od 15 lat i sama widzisz,ze w obydwu przypadkach masz podane siarczany a nie chlorowodorki,tak jak w preparacie ARTHROVET.
Jeśli chodzi o szczegóły to jeszcze większe pole do popisu(STAWY) majĄ IMBIR I KURKUMA ale są zbyt tanie i ogólnie dostępne,dlatego mało kto je stosuje a ja i owszem.Moim wzorem do nasladowania (ziołolecznictwo,medycyna naturalna)jest dr.H.Różański
Naprawdę zakończmy ten spór bo szkoda czasu
Pozdrawiam Robert i 3 molosy :)
psimaniak
Posty: 7
Rejestracja: 17 listopada 2010, 16:05

19 listopada 2010, 11:16

Nie nazwalabym tego sporem tylko wymiana doswiadczen, i to ciekawych moim zdaniem:)
W gwoli scislosci w ArthroVecie jedynie glukozamina jest z chlorowodorku, natomiast chondriotyna z siarczanu:) O imbirze rowniez mam pojecie i polecam:)
Mam nadzieje ze kiedys wyprobujesz ASU i sam ocenisz czy jest skuteczne:)

Pozdrawiam molosy:)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 11:20

Ten etap mam za sobą 4 lata temu podawałem psom Arthropower z Awokado i soją(ASU),ale nie mam wyrobionego zdania w tym temacie,preparat wtedy do końca mnie nie przekonał,początkowo robił dobre wrażenie,ale... na dobrym wrażeniu się akończyło :)
Mari
Posty: 54
Rejestracja: 19 października 2007, 11:04
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 13:50

a w jakiej formie podajecie psom imbir i kurkumę?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 15:10

Obecnie podaje w formie sypkiej czyste przyprawy do karmy(moje wszystko jedzą) :) ,ale istnieje dość ciekawy produkt firmy Naturell(Tumerin)właśnie imbir+kurkuma na stawy on jest w tabletkach do kupienia w aptekach w opakowaniach po 60 tbl.
Mari
Posty: 54
Rejestracja: 19 października 2007, 11:04
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 18:35

chyba wolę naturalną wersję, starczy już tych tabletek dorzucanych do karmy ;)
na psa 20 kg ile łyżeczek przypraw byś podawał dziennie?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

19 listopada 2010, 19:11

Wymieszaj imbir z kurkumą(poczytaj opakowania przypraw,zeby w obydwie przyprawy były bez domieszek),najlepiej identyczne ilości i na psa 20 kg 1 czubatą łyżeczkę od herbaty dziennie,ale podzielona na dwie porcje po połowie rano pół i wieczorem drugie pół i tak przez okres 6-8tygodni dni.Najważniejsze by być systematycznym w tym podawaniu.
dorota m
Posty: 398
Rejestracja: 12 września 2010, 12:54

19 listopada 2010, 19:38

Jak to dobrze , że jesteście ! tyle od Was można się dowiedzieć!!!! :D Swoją drogą zapobiegawczo też podaję Dolfos Arthro i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Pozdrawiam Wszystkich ! :) Dorota
goskaaa
Posty: 1088
Rejestracja: 03 sierpnia 2007, 09:02

19 listopada 2010, 21:47

Robert A. pisze:Wymieszaj imbir z kurkumą(poczytaj opakowania przypraw,zeby w obydwie przyprawy były bez domieszek),najlepiej identyczne ilości i na psa 20 kg 1 czubatą łyżeczkę od herbaty dziennie,ale podzielona na dwie porcje po połowie rano pół i wieczorem drugie pół i tak przez okres 6-8tygodni dni.Najważniejsze by być systematycznym w tym podawaniu.
Robert ale te przyprawy to się podaje tak jako profilaktykę?
Czy już przy występujących problemach? Bo wiem, że imbir i kurkukmę stosuję się jako rozgrzewacze w różnych naturalnych smarowidłach również przy schorzeniach reumatycznych.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość