Dolfos ARTHRO HA na stawy ,sprawdzony skład i działanie!

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

28 czerwca 2011, 16:13

Kup psu kwasy omega 3 same omega 3 np w kapsułkach w aptece można kupić.działają idealnie na wszelkie zapalenia. i problemy stawów.
Z tym Cortavetem to trochę się pospieszyłeś za tę cenę to można miec kilka .dobrych preparatów.
Przydałby się Arthrodol ma w składzie diabelski szpon i MSM,w odpowiedniej ilości.
Arthrodol trzeba podawać przynajmniej 2 miesiące,zeby kuracja przyniosła dobre efekty,ale warto!!!
Opis na opakowaniu Arthrodolu jest nie do końca poprawny,gdyż nie ma możliwości aby Diabelski szpon zadziałał swoją mocą przez okres 7 dni(taki jest min opis na opakowaniu),bardzo dobre efekty osiągnąłem podając psom mieszanki ziołowe,ale to temat tylko na priv.
Tumerinu nie dodawaj do tej kuracji.Jak skończysz Cortavet Ha możesz go zastąpić Arthroblockiem Olimpu,nie jest to ten sam skład,ale ma pewne działąnie.
Martinez999

29 czerwca 2011, 10:31

Witam
Robercie mam pytanie; czy Arthrodol i Arthrofos można razem stosować. Ostatnio mój Cane Corso niefortunnie podczas biegu wpadł do małego dołka i lekko kuleje. Nic poważnego bo mu przechodzi ale wolę mu coś dać profilaktycznie wspomagająco. Myślałem tu o Arthrodol. Chodzimy na szkolenie i zdrowe łapy to podstawa. O Arthrofos i tak myślałem żeby podawać mu profilaktycznie bo dość sporo jest w ruchu a ostatnio w zeszłym roku dostawał profilaktycznie AtrhroHA.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

29 czerwca 2011, 11:21

Zarejestruj się na forum,będzie nam wszystkim łatwiej :)

Tak możesz jak najbardziej połączyć te 2 preparaty,i koniecznie wzmocnij stawy psa.
Martines999
Posty: 218
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 22:36

29 czerwca 2011, 13:48

Już pisze jako zalogowany.
Dzięki Robercie za informację. Przez jakiś czas będe podawał oba dolfosy. A możesz coś polecić na wzmocnienie stawów czy samo podawanie Arthrofos przez 3 m-ce wystarczy.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

29 czerwca 2011, 16:22

Jak dasz te 2 preparty bedzie ok ,tylko żebyś Arthrodol podawał przynajmniej 2 miesiące.
Na razie powinno wystarczyć,jak będzie problem pisz zawsze pomogę.
Martines999
Posty: 218
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 22:36

29 czerwca 2011, 21:42

Oki, dziękuję za info. Tak też stosować będziemy.
rafza
Posty: 3
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 09:34
Lokalizacja: Lublin

30 czerwca 2011, 08:47

Robert A. pisze: Z tym Cortavetem to trochę się pospieszyłeś za tę cenę to można miec kilka .dobrych preparatów.
Faktycznie, jak mi zaproponowano ten lek, nie wiedziałem, że jest tyle podobnych i tańszych leków. Ale dzięki serdeczne za pomoc, nastepny mój zakup będzie Arthroblock, Arthrodol zaczne już teraz podawać razem z Corthavet HA. Odnośnie kwasu omega 3 znalazłem coś takiego w dobrej cenie: OLIMP Omega-3 60 kaps./1000 mg (35% DHA & EPA) jeżeli jest ok to zrobię większy zapas. pzdr
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

30 czerwca 2011, 13:42

Jest ok,podobna jakość to naturell omega 3.
Podawaj górne dawki nawet dokładaj 1 kapsułkę więcej przynajmniej w pierwszym miesiącu.
she1
Posty: 94
Rejestracja: 01 stycznia 2011, 13:09

01 lipca 2011, 11:17

wszystkie wymienione tutaj produkty typu Arthrofos, Arthrodol, kwasy omega są tylko i wyłącznie suplementami, które przynoszą efekt wtedy kiedy podajemy je regularnie przez pewien okres czasu. W sytuacji gdy dochodzi do kulawizny, bólu lepiej zadziałać szybciej odpowiednim lekiem przeciwbólowym(łącząc go oczywiście z suplementami). Wtedy oszczędzimy psu bólu a o to chyba powinno nam chodzić.
rafza
Posty: 3
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 09:34
Lokalizacja: Lublin

03 lipca 2011, 09:40

she1,
co masz na myśli pisząc o środkach przeciwbólowych? Z tego co przeczytałem to Arthrodol ma działanie przeciwbólowe, jeżeli jest za słaby, to napisz proszę czy coś jeszcze mam podawać, zwłaszcza teraz gdy, widzę, że pomimo otrzymanych zastrzyków pies oszczędza nogę i nadal trochę kuleje (czyli napewno ją boli).
Przy okazji, zrezygnowałem z cortavet HA, minęło 10 dni od kiedy Wet. zamówił lek u przedstawiciela i nadal nie ma, więc podziękowałem (szkoda tylko psa, że tyle czekał na lek) i za te same pieniądze kupiłem kilka innych, które radził mi Robert.
pzdr
she1
Posty: 94
Rejestracja: 01 stycznia 2011, 13:09

03 lipca 2011, 20:57

rafza zapytaj lekarza co sądzi o podaniu np carprodyl w moim przypadku bardzo pomógł.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

04 lipca 2011, 11:45

rafza masz info na priv
Gość

05 października 2011, 20:02

Witam,
Poszukuję dobrego i sprawdzonego preparatu wspomagającego aparat ruchu dla dwóch bernardynów. Nakierowano mnie na ten wątek. Do tej pory sprawdzał się Arthroflex, jednak butelka tego preparatu kończy się w mgnieniu oka, nie nadążam zamawiać kolejnych dla naszych cielaków :wink: Gdzie można dostać wiaderka 0,8 kg ARTHRO HA i ile kosztują? Ile tam jest tabletek, tzn. na ile wystarczy dla dwóch benków? Kombinowałam już nawet z kupnem preparatów dla koni i przeliczaniem dawek, może znacie duże opakowania innych sprawdzonych preparatów? Zależy mi na małym dawkowaniu w porównianiu do wielkości psów, bo to niejadki i odpadają w ich przypadku preparaty w proszku lub duża ilość tabletek. Arthroflex jakoś wlewam do pyska, bo w miarę smakuje, ale np. Caniviton w misce wywołuje protest i strajk głodowy, a nie chcę chartów, tylko bernardyny 8)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

05 października 2011, 22:03

Arthro Ha duże opakowania masz min w sklepie Krakvetu ,ale też są w sprzedaży tańsze opakowania Arthrofosu w opakowaniach po 1 kg.
Gość

06 października 2011, 15:57

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 1 kg Arthrofosu jest w proszku jak widzę, ale jest też 0,8 kg w tabletkach.
Ile jest tabletek w opakowaniu 0,8 kg Arthro HA? Napisane, że tabletka 1 g, czyli wychodzi 800 tabletek, mam rację?
Jaka jest różnica między Arthrofosem a Arthro HA, oczywiście oprócz ceny :wink: Na moje niewprawne oko HA ma lepszy skład? Glukozaminoglukany to to samo co glukozamina? Jeżeli skuteczność jest istotnie wyższa w przypadku Arthro HA, to wolę zainwestować więcej, jeden z miśków jest po dawnej kontuzji biodra i ochrona jest dla nas bardzo ważna.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość