tusta siersc:(

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

DamaKier
Posty: 1130
Rejestracja: 03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

10 czerwca 2006, 16:59

Jednak wypróbuj Efa Olie, moje wręcz te krople uwielbiają, zlizują z pipetki i z butelki jak kapnie 8)
Awatar użytkownika
diana
Posty: 287
Rejestracja: 13 stycznia 2006, 22:10
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

10 czerwca 2006, 20:01

ale innym razem :D kuracja gammolenem trwa 2 miesiace, wiec musze poczekac :lol:
DamaKier
Posty: 1130
Rejestracja: 03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

11 czerwca 2006, 23:32

Życzę, żeby preparat poskutkował :D
Ja też się zastanawiałam teraz nad Gammolenem i Efa Olie i wybrałam w dalszym ciągu kropelki. Jak na razie podałam jedną butelkę na 3 kotki, starczyło na miecha, już widac poprawę sierści, włos jest mocniejszy i nie wypada garściami
sidek4a
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwietnia 2020, 14:25

30 marca 2021, 08:49

diana pisze:
28 kwietnia 2006, 21:20
od jakiegos czasu moje kotki maja tlusta siersc-obie :(
karmie je obecnie rc indoor 27 i surowym miesem-nie wiem czy przyczyna jest podawanie tylko takiego jedzenia czy moze ta rc z gratisem jest zla?? martwie sie :?
a próbowaliście zmienić pielęgnację? ja używałam kiedyś dla swojego kota CERTECH Super Benek - Szampon suchy pielęgnacyjny dla kotów 250ml ma świetne działanie, nie podrażnia skóry zwierzaka, a przy tym jest bardzo skuteczny.
Efekt utrzymuje się przez długi czas :)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

30 marca 2021, 08:53

Witaj!
W kwestii kondycji skóry i włosów kluczowa jest dieta. Odpowiednie dobranie jej zarówno do preferencji żywieniowych, jak i do potrzeb organizmu może skutkować polepszeniem się (ale także w przypadku zlego dobrania - pogorszeniem) skóry i kondycji sierści.
W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości karm, które są często wybierane przez naszych klientów.
Wśród nich czołowe miejsce zajmują produkty z Doliny Noteci. Ich świetny skład, wspaniały smak oraz pełnia składników odżywczych sprawiają, że to ulubione produkty naszych czworonogów. :) Szczególną popularnością cieszy się DOLINA NOTECI Rafi z kaczką - mokra karma dla kota - 400g. To mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras o smaku kaczki.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-28083-DOLINA-NOTECI-Rafi-z-kaczka-mokra-karma-dla-kota-400g.html?query_id=2
Spróbuj!

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość