sklep@krakvet.pl 12 378-49-05 (pon.-pt. 8:00-20:00, sb. 9:00-15:00) FAQ

CERTECH Akyszek Spray - preparat odstraszający koty 350ml

Producent: Certech

Super Benek Akyszek skutecznie zniechęca koty do miejsc, gdzie nie powinny przebywać.

Skuteczny preparat zapchowy zniechęcający koty do miejsc, w których wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty do pozostawiania odchodów i zanieczyszczania terytorium. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.
Skład:
Kompozycja zapachowa o właściwościach zniechęcających koty, solubilizator, woda.

Środki ostrożności:
Nie wdychać oparów. Uważać, aby preparat nie dostał się do żywności, przyborów kuchennych, ani na powierzchnie mające kontakt z żywnością. Unikać kontaktu ze skórą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym pojemniku. Chronić przed wysokimi temperaturami i mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować preparatu bezpośrednio na rośliny.

Sposób użycia:
W przypadku, gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody i wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Wstrząsnąć butelką i przekręcić otwór wylotowy tak, aby wskazywał „ON”.Rozpylić preparat na wybranych powierzchniach. Po użyciu puste opakowanie usunąć do śmietnika.

cena: 7,99zł
Punkty: 7

Dostawa:

od 9,90zł
Przy zakupach powyżej 99zł
wysyłka 0

Zamów już teraz, a produkt dotrze do Ciebie:


Dziś
(Wtorek - 09 lutego)*
odbiór osobisty - Kokotów

Jutro
(Środa - 10 lutego)**
doręcznie kurierem
* Odbiór przesyłki w punkcie odbiorów możliwy jest w godzinach 7:00-17:00, po otrzymaniu potwierdzenia o gotowości paczki.
** Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich
Oceń produkt: Niedobry Bardzo dobry
ocena: 1/5
Dla naszych kotów się nie sprawdziło :/ wypsikałam całe kanapy i po 10 moim oczom ukazał się kocur rozciągnięty na kanapie. Do tego zapach. Nie powiedziałabym, że jest przyjemny. Pachnie jakimś proszkiem do czyszczenia. Podobno nie każdy preparat działa na każdego kota. W naszym przypadku lipa!
24/08/2012 -
Odpowiedz
ocena: 4/5
Produkt dość skutecznie odstrasza koty, które mrużą oczy, gdy tylko poczują ten lekko cytrusowy, przyjemny dla ludzi zapach. Jedyną wadą jest, moim zdaniem krótki czas działania.
14/06/2011 -
Odpowiedz
ocena: 1/5
Beznadzieja a nie odstraszacz....Mojego kota bardziej przyciąga, niż odstrasza ten zapach...Miejsca, nim spryskane, obwąchuje i ociera się o nie. Nie polecam.
11/06/2009 -
Odpowiedz
ocena: 5/5
spray działa ale tylko kilka godzin ok 3h. nie szkodzi roślinkom i kot nie skacze na firanę jak jest tym spryskana :D
29/05/2009 -
Odpowiedz

Weterynarz on-line

Konsultant on-line